فریم ورک Ember.js

Ember.js یکی دیگر از فریم ورک های قدرتمند MVC جاوا اسکریپت است. Ember ابتدا در سال ۲۰۱۱ توسط Yehuda Katz به عنوان یک فریم ورک منبع باز تحت لیسانس MIT منتشر شد. برای تولید رابط های کاربری تعاملی، Ember به خوبی می تواند با React و Angular رقابت کند و همچنین از انجمن های پرسش و پاسخ فعالی که توسط کدنویسان هدایت می شود برخوردار است.

همانند AngularJS قاعده ی کلی برای انتقال داده در Ember بصورت دوطرفه می باشد. به طوری که هنگامی که مدل تغییر می کند نمایش (view) نیز به روز می شود و هنگامی که view تغییر می کند مدل نیز به روز می گردد و هر دو بصورت هماهنگ در تمامی زمان ها رخ می دهند.Ember طوری مدیریت می شود که همواره در میان بهترین فریم ورک های جاوا اسریپت قرار داشته باشد و این کار را با به روز رسانی های قدرتمند پی گیری می نماید. اخیرا ماژول Fastboot.js به این فریم ورک اضافه شده است که امکان رندر نمودن DOM در سمت سرور را فراهم می کند، مفهومی که بسیار به آنچه که React برای رندر کردن UI پیچیده انجام می دهد شبیه است.

Ember همواره بهترین گزینه را از میان AngularJS (با اتصال داده ی دو طرفه) و ReactJS (با قابلیت رندر کردن سمت سرور) هدف قرار می دهد. انجمن هایی که از Ember پشتیبانی می کنند، همواره با به روز رسانی ها و ارائه ی ویژگی های فوق العاده این فریم ورک را قدرتمند تر می نمایند و پیش بینی می شود که روند پیشرفت این فریم ورک همچنان ادامه داشته باشد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در reddit
اسکرول به بالا